Bądź aktywny, szczęśliwy i zdrowy z BetterPoints

11 lipca 2016

Jazda na rowerze wydaje się prosta. Każdego dnia roweru używa ponad miliard ludzi, łącząc tym samym aktywność fizyczną z możliwością dostania się do celu. Tak jest w przypadku Pana Patryka Ostrowskiego, który dzięki aplikacji BetterPoints może aktywnie śledzić trasy jakie pokonuje na rowerze.

“Kiedy tylko pogoda na to pozwala staram się nie używać samochodu. Zarówno ze względu na ich ilość we Wrocławiu, która wiąże się z korkami, jak i zanieczyszczenie środowiska, o którym ostatnio jest dużo mówione. Codziennie do pracy dojeżdżam ok. 10km w jedną stronę rowerem. Poza tym często spaceruję i wtedy również włączam aplikację."

Jazda na rowerze to sport, który może być uprawiany przez wszystkich. Jest to również bardzo dobry trening kondycyjny i wytrzymałościowy, który przynosi wiele korzyści zdrowotnych.

“W moim życiu sport ma duże znaczenie. Jestem osobą aktywną i wierzę, że dzięki codziennemu uprawianiu sportu, będę żył długo i zdrowo”.

Pan Patryk przyznaje również, że używanie aplikacji BetterPoints jeszcze bardziej motywuje go do jazdy na rowerze.

“Każdy z nas lubi rywalizację – wygrywanie, sprawdzanie siebie. Świadomość, że dzięki jeździe na rowerze mogę zostać dodatkowo nagrodzony na przykład biletem wstępu do jakiegoś ciekawego miejsca we Wrocławiu, sprawia, że tym bardziej chce mi się wskakiwać na rower."

Wielokilometrowe jazdy rowerem zaowocowały zdobyciem przez Pana Patryka ponad 26300 punktów, które mógł wymienić na nagrody. “Część punktów wymieniłem już na bilet wstępu na Wrocławskie Kąpieliska i na dniach zamierzam z niego skorzystać. Czekam również na pojawienie się wśród nagród Parku Linowego, do którego bardzo chciałbym się wybrać”.


Ty też możesz korzystać z aplikacji BetterPoints i przekonać się jak Ciebie będzie ona motywować do jazdy rowerem, spaceru lub joggingu.