Zbieraj BetterPoints i ulepszaj świat!

28 sierpnia 2015

Wrocław dołączył do przedsięwzięcia Better Points i wdrażać będzie aplikację mobilną nagradzającą wybory przyjazne środowisku. Mieszkańcy będą mogli bezpłatnie korzystać z serwisu. Najpierw będą mieli możliwość zgłaszać swoje aktywności, takie jak jazda rowerem, tramwajem czy spacer po parku. Aplikacja będzie monitorować przesłane dane GPS i przyznawać użytkownikom punkty. Te z kolei można będzie wymienić na atrakcyjne nagrody lub przetransferować na cel charytatywny.

Zobacz, jak BetterPoints działa w Wielkiej Brytanii: www.BetterPoints.uk.

Im większa korzyść dla środowiska, tym więcej punktów można zdobyć!

Rozpocznij zbieranie punktów BetterPoints! Pobierz bezpłatną  aplikację z App Store lub Google Play i wskaż Aktywność, którą właśnie rozpoczynasz. Ustaw Aktywność, gdy wsiadasz do tramwaju lub autobusu, gdy wsiadasz na rower, rozpoczynasz spacer lub bieg. Zaznacz również, jeśli rozpoczynasz jazdę samochodem w towarzystwie (car-sharing). Każdy Twój wybór zwiększa pulę punktów Better Points na Twoim koncie. Im bardziej przyjazny środowisku będzie Twój wybór, tym więcej punktów zdobędziesz! 

W aplikacji lub na stronie internetowej BetterPoints.pl sprawdź, ile punktów zdobyłeś.. Sam możesz zdecydować, na co chcesz je przeznaczyć. W serwisie zobaczysz dostępne możliwości i nagrody rzeczowe, których pula zwiększać się będzie z czasem.

Za każdą z aktywności możesz zdobyć jednorazowo do 200 punktów.

Spacer/Bieg

  • 1 km to 50 punktów BetterPoints
  • 5 km to 200 punktów BetterPoints

 Rower:

  • 1 km to 50 punktów BetterPoints
  • 5 km to 200 punktów BetterPoints

Autobus/Tramwaj/Pocig/Car-sharing

  • 1 km to 50 punktów BetterPoints
  • 10 km to 200 punktów BetterPoints

Każda jazda samochodem to dodatkowe 10 punktów BetterPoints!